SİLİKON MODEL ÜRETİMİ


Silikon model üretimi sayesinde doğrudan, kalıp ihtiyacı olmadan, sıfır atık ile maliyet ve zaman tasarrufu sağlayarak ihtiyacınız olan silikon parçalar hızlı bir şekilde üretilir.

  Geleneksel üretim yöntemlerinde kullanılan gerçek silikon malzeme
  Biyo-uyumlu
  ISO DIN EN 10993-05 / 10993-10 Kalite standartlarına uyumlu
  Shore değerleri A15, A35, A50
  En yüksek hassasiyet 0.1 mm

Uygulamalar

Esnek Parçalar

Odyoloji ve Ortodonti: Kişiye özel odyoloji ürünleri ve ortodontik ürünler ile yaşantınızı kolaylaştıran hızlı çözümler sunar.

Tıbbi Eğitim Modelleri: Tıbbi ürünler, cerrahi eğitim modelleri, organ ve doku modelleri üretebilirsiniz.

Prototiplerden Son Kullanım Parçalarına

Seri Üretime Giriş: Yüksek ölçüsel hassasiyet ve yüzey kalitesi ile son kullanım silikon ürünler üretebilirsiniz. Havacılık, otomotiv, dekorasyon ve birçok sektöre yönelik ürünler kalıp ihtiyacı olmadan hızlı bir şekilde silikondan üretilebilir.

Sızdırmazlık Çözümleri: Silikon model üretimi yüksek yüzey kalitesi ve yüksek hassasiyet ile sızdırmazlık sorunu yaşanmaması için hızlı çözümler sunar.

Tüketim Maddeleri: Optik olarak şeffaf silikonlar, ev aletlerinden bebek bakım ürünlerine kadar çeşitli tüketici ürünlerin üretilmesine imkan tanır.

Esnek Robotik Ürünler

3D silikon model üretimi ile karmaşık geometrili ve tekrarlanabilir ölçüsel hassasiyete sahip esnek özellikte robotik ürünler üretilebilir.

Hobi Amaçlı

3D baskı teknolojisinin sağladığı tasarım özgürlüğü sayesinde oyuncaklar, maskeler üretebilir ve eğlenceyi daha kişiye özel ve erişilebilir hale getirebilirsiniz.

Özel Tıbbi Ürünler

Biyouyumlu ve kalite sertifikalı silikon malzemeleri ile ölçüsel hassasiyette, esnek ve kişiye özel tıbbi cihazlar üretebilirsiniz.Endüstriyel ve tıbbi uygulamalar için uygun olan herhangi bir kalıp olmadan silikon malzemenin doğrudan imalatını sağlayan eklemeli imalat teknolojisidir.