İNSAN KAYNAKLARI

+90 3B Dijital Fabrika’da çalışırken sadece ürün yaratmakla kalmazsın, aynı zamanda tüm sektörlerde çığır açan fikirlerin de hayata geçirilmesine katkı sağlarsın. Şaşırtıcı teknolojilerden sektöründe öncü çevresel uygulamalara kadar, yaptığımız her şeyi yönlendiren yenilikçilik ilkesine ilham veren ekibimizin çeşitliliği ve fikirleridir. İster yaratıcı ol, ister analitik düşün ya da teknolojiyi seven veya sosyal yönü güçlü biri. Kendini geliştirmek için aradığın fırsatlar burada. +90’a katıl ve daha iyi bir dünya için birlikte çalışalım.  Yaptığımız AR-GE çalışmaları ve AB projeleri partnerliği gibi sürekli gelişme ve değişme odaklı şirketimiz +90 3B Dijital Fabrika’da sen de yerini al.

Neden +90?

Kader Yazcan
Kader Yazgan
  |  Satış Yöneticisi

10 senedir firmamızda çalışmakta olan
Satış Yöneticimiz Kader Yazgan,
+90 ailesinin bir parçası olarak çalışmanın
nasıl bir deneyim olduğunu anlatıyor.
Devamı…

Ataberk Yapıcı
Ataberk Yapıcı  |  Tasarım Mühendisi

1 senelik staj deneyimi sonrasında firmamızda
Tasarım Mühendisi olarak çalışmaya başlayan
Ataberk Yapıcı, +90 ailesinin bir parçası
olarak çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu anlatıyor.
Devamı…

Genel Başvuru Formu’nu doldurabilir ya da kariyet.net ve LinkedIn’de yayınlanan açık pozisyonlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar:


Staj başvuruları, proje vb. sorumluluklardan dolayı en az 3 ay için kabul edilmektedir. Başvurular 3.sınıf bitirmiş öğrenciler veya yeni mezunlar için geçerlidir. Başarılı stajyerler için Tam/Yarı zamanlı iş imkanları sunulmaktadır.

İlanlarımız için tıklayın.


İlanlarımız için tıklayın.