+90 3B DİJİTAL FABRİKA

2005 Yılından bugüne kadar Türkiye sanayisinde ürün geliştirme yapan firmaların prototip ve az adetli parça ihtiyaçlarına profesyonel 3 boyutlu yazıcılarımız ve hızlı kalıplama teknolojilerimizi kullanarak ürettiğimiz parçalar ile çözümler üretiyoruz. Uzun soluklu bu yolculuğumuzda elde ettiğimiz bilgi-birikimi, tecrübelerimiz ve birçok profesyonel eklemeli imalat sistemine sahip makine parkurumuz ile ülke sanayisine katma değer üretmeyi kendimize görev edindik. Yola çıktığımız tarihten bu yana tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ve hizmet verdiğimiz paydaşlarımız ile beraber sektör öncülüğümüzün farkındalığıyla üzerine yeni gelişmeler ekleyerek çözümler üretmeye devam ediyoruz. Çok yakın gelecekte kişiye ve uygulamaya özel tasarım ve üretim taleplerinin artacağını öngörüyor ve bu ihtiyaca eklemeli imalat teknolojilerimiz ile çözüm oluşturmayı hedefliyoruz.


Müşterilerimizin acil parça ihtiyaçlarını en kısa zamanda, en kaliteli şekilde, doğru teknolojileri kullanarak ve hatta yeni teknolojiler yaratarak hem kendimize hem de müşterilerimize değer katabilmek önceliğimizdir.


VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin prototip, ön seri ve son kullanıcı ürünleri için talep ettikleri az adetli parça ihtiyaçlarına çözüm üretmekte Türkiye’de liderliği korumak ve Avrupa’nın önde gelen inovatif 3B dijital fabrikalarından biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin prototip, ön seri ve son kullanıcı ürünleri için talep ettikleri az adetli parça ihtiyaçlarına, 3 boyutlu yazıcı ve hızlı kalıplama teknolojilerimizle çözüm oluşturmak.

2005

Ne Zaman Kurulduk?

29

Kaç Kişiyiz?

400.000+

2020’de
Kaç Farklı Parça Ürettik?