+90 3B DİJİTAL FABRİKA

2005 Yılından bugüne kadar Türkiye sanayisinde ürün geliştirme yapan firmaların prototip ve az adetli parça ihtiyaçlarına profesyonel 3 boyutlu yazıcılarımız ve hızlı kalıplama teknolojilerimizi kullanarak ürettiğimiz parçalar ile çözümler üretiyoruz. Uzun soluklu bu yolculuğumuzda elde ettiğimiz bilgi-birikimi, tecrübelerimiz ve birçok profesyonel eklemeli imalat sistemine sahip makine parkurumuz ile ülke sanayisine katma değer üretmeyi kendimize görev edindik. Yola çıktığımız tarihten bu yana tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ve hizmet verdiğimiz paydaşlarımız ile beraber sektör öncülüğümüzün farkındalığıyla üzerine yeni gelişmeler ekleyerek çözümler üretmeye devam ediyoruz. Çok yakın gelecekte kişiye ve uygulamaya özel tasarım ve üretim taleplerinin artacağını öngörüyor ve bu ihtiyaca eklemeli imalat teknolojilerimiz ile çözüm oluşturmayı hedefliyoruz.


Müşterilerimizin acil parça ihtiyaçlarını en kısa zamanda, en kaliteli şekilde, doğru teknolojileri kullanarak ve hatta yeni teknolojiler yaratarak hem kendimize hem de müşterilerimize değer katabilmek önceliğimizdir.


MİSYONUMUZ

Firmaların, prototip aşamasından seri üretime kadar olan az adetli parça ihtiyaçlarına, 3B dijital teknolojileri kullanarak hızlı çözüm oluşturmak.

VİZYONUMUZ

Kişilerin ve firmaların prototipten, az adetli seri parçaya kadar olan acil üretim ihtiyaçlarına çözüm üretme konusunda Türkiye liderliğini korumak ve  Avrupa’nın önde gelen inovatif 3B dijital fabrikalarından biri olmak.

2005

Ne Zaman Kurulduk?

29

Kaç Kişiyiz?

400.000+

2020’de
Kaç Farklı Parça Ürettik?