+90 3B DİJİTAL FABRİKA

2005 Yılından bugüne kadar Türkiye sanayisinde ürün geliştirme yapan firmaların prototip ve az adetli parça ihtiyaçlarına profesyonel 3 boyutlu yazıcılarımız ve hızlı kalıplama teknolojilerimiz ile ürettiğimiz parçalar ile çözümler üretiyoruz. Uzun soluklu bu yolculuğumuzda elde ettiğimiz bilgi-birikimi, tecrübelerimiz ve birçok profesyonel katmanlı imalat sistemine sahip makine parkurumuz ile ülke sanayisine katma değer üretmeyi kendimize görev edindik.

Yola çıktığımız tarihten bu yana tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ve hizmet verdiğimiz paydaşlarımız ile beraber sektör öncülüğümüzün farkındalığıyla üzerine yeni gelişmeler ekleyerek çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Çok yakın gelecekte kişiye ve uygulamaya özel tasarım ve üretim taleplerinin artacağını öngörüyor ve bu ihtiyaca katmanlı üretim teknolojilerimiz ile çözüm oluşturmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin acil parça ihtiyaçlarını en kısa zamanda, en kaliteli şekilde, doğru teknolojileri kullanarak ve hatta yeni teknolojiler yaratarak hem kendimize hem de müşterilerimize değer katabilmek önceliğimizdir.

RAKAMLARLA +90

2005

Ne Zaman Kurulduk?

36

Kaç Kişiyiz?

50.000+

2016’da Kaç Farklı Parça Ürettik?


Türkiye’nin ilk ve tek “3B Dijital Fabrika” ’sı olarak,

Konsept Model ve Mock-up

Fonksiyonel Prototip

Son Kullanıcı Ürünleri

Üretime Yardımcı Aparat Ve Fikstürleri


Her biri kendi alanında uzman, yaratıcı, çözüm yeteneği kuvvetli ve en önemlisi yüzleri her daim gülümseyen bir ekibiz.

Bu profesyonel ve tecrübeli ekibin enerjisi
size ve işinize de yansıyacak.

Bu samimi masada size de bir sandalyemiz var.

İyi ki geldiniz, yine bekleriz.
+90 3B Dijital Fabrika