BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ

Yüksek teknoloji 3 boyutlu yazıcılarımızı, geleneksel üretim yöntemlerinden olan plastik enjeksiyon ile birleştirdiğimiz hibrit kalıplama çözümlerimiz ile profesyonel sanayicilerimize düşük maliyetli, yüksek kalitede son kullanıcı parça hizmeti sunuyoruz.

Dik işleme merkezlerimiz ile kalıplarınızı işleyebilir, erozyon tezgahlarımız ile kalıp çekirdeklerinin detaylarını mükemmelleştirebiliriz. 500 tona kadar baskı alabileceğimiz plastik enjeksiyon preslerimizle, sizlere seri üretim kalitesinde parça üretebiliriz.

3 Boyutlu yazıcılarımız ile üretilen kalıp çekirdeklerini, geleneksel CNC’ler ile işlenen kalıp setlerine montajlayarak, seride kullanacağınız gerçek malzemelerinizi bizimle test edebilirsiniz.

Cam elyaf katkılı malzeme taleplerinden, insert’lü üretimlere varıncaya kadar geleneksel kalıpçılıkta sunulabilecek tüm hizmetlere ilaveten, gelenekselde yapılamayacak konformal soğutma kanalları gibi birçok yenilikçi çözümü de +90 3B Dijital Fabrika çatısı altında bulabilirsiniz.

Tecrübeli proje yönetimi ekibimiz kalıbın üretim fazlarında sizleri düzenli güncellemelerle bilgilendirir, tasarım ile ilgili önerilerini sunar ve kalite yönergeleri çerçevesinde parçalarınızın en iyi koşullarda tarafınıza teslimatını organize eder. Gerekli görülmesi halinde 3 boyutlu optik tarayıcılar ile kalıplarınız ya da parçalarınız taranarak, tarafınıza kalite kontrol raporları da sunulabilir.

Alüminyum Kalıp ile Üretim

enjeksiyon kalıp

 Enjeksiyon Kalıp Çıktısı

dişi kalıp erkek kalıp

 Ön Seri İmalat

kalıptan imalat

 Kalıptan Üretim

Acil Hibrit Kalıplama ile Neler Üretiyoruz?

 Plastik otomotiv iç trim parçaları

Testlere uygun beyaz eşya endüstrisi parçaları

Optik testlere uygun PMMA ve PC şeffaf aydınlatma parçaları

Elektronik komponentler

Plastik kutular ve muhafaza ekipmanları

Alüminyum ve krom kaplamaya uygun parçalar