GLOBAL PARTNERLERİMİZ


1994’te kurulan infoTRON; savunma, uzay, havacılık, otomotiv, ulaştırma, inşaat ve enerji gibi sektörleri 3 boyutlu teknolojilerle tanıştıran ve ayrıca sanal gerçeklik, tasarım ve proje desteği gibi hizmetler sunan 3 boyutlu teknoloji şirketidir.

infoTRON’un 3B baskı konusundaki deneyim ve birikimi ile birlikte geleceği 3 boyutlu şekillendiriyoruz. infoTRON desteği ile taleplerinizi farklı alanlarda cevaplayabiliyor ve isteklerinize daha kontrollü cevap verebiliyoruz.

1989’da FDM teknolojisini bulan ve günümüzde sektörün dünya lideri olan Stratasys’in 3 boyutlu yazıcılarla parça üretim hizmeti veren Stratasys Direct Manufacturing’in partneri ve global bir network’ün parçasıyız.

Türkiye’nin ilk ve tek 3B Dijital Fabrika‘sı olarak sahip olduğumuz deneyim ve kapasitemize eklenen bu güç sayesinde, uluslararası üretim taleplerinizi de cevaplandırıyoruz.

1995’ten bugüne hassas döküm için mum modeller ve kum maçalar üreten sistemler geliştiren Voxeljet’in 3B yazıcılarının satış ve servis hizmetlerini veriyoruz.

4 x 2 x 1 m 3 boyutlu yazıcı üretim haznesiyle dünyanın en büyük baskı alanına sahip Voxeljet teknolojisi ile metal parça ihtiyaçlarına yönelik çözümler oluşturabiliyoruz.

Xact Metal, 3 boyutlu metal yazıcıların AR-GE çalışmalarında, eğitim kuruluşlarında ve hızlı prototipleme çalışmalarında kullanımını arttırmayı amaçlamaktadır.

Kullanılan teknoloji, diğer toz yataklı sistemlerden çok daha basit ve ekonomik açıdan çok daha uygun olup, kullanıcıların bu sistemleri daha hızlı öğrenmesi ve kullanması amacıyla geliştirilmiştir.

316L, 17-4, M1.2708 gibi çelik esaslı malzemeler XC200 adlı sistemde sorunsuzca üretilebilmektedir.