Absolut Glimmer’in Erdem Akan İmzalı Tanıtım Platformu +90’dan…

Absolut Vodka’nın hikayesini yeni yıl sezonu için tasarladığı ABSOLUT GLIMMER’ın tanıtımı için Erdem Akan’ın tasarladığı özel bir masa ve ışıklandırmadan oluşan platform +90 3B Dijital Fabrika tarafından üretildi.

Erdem Akan’ın teknik çizimlerini ve detaylarını vermesi ile başlayan çalışmalarda, masanın imalatı masif ahşap malzemeden kesilen parçaların el ile şekillendirilmesiyle yapıldı. Üretilen masaya zımparalama, astarlama ve macunlama gibi yüzey iyileştirme işlemleri uygulanması sonrasında parça belirtilen RAL kodunda boyanarak istenen görsel kalite elde edildi. Işık tasarımı ise krom boruların belirtilen açılarda bükülmesi ile hayata geçirildi.

Sınırlı sayıda üretilen yani ’limited edition’ olan Absolut Glimmer, mevcut Absolut şişesi üstüne gelen kristal etkiyle göz kamaştıran bir obje şeklinde tasarlandı. Erdem Akan’ın tasarladığı ve üretimi +90 tarafından gerçekleştirilen özel sunuş platformu Akaretler’de gerçekleşen ürün lansmanında ve katalog çekimlerinde kullanıldı.

Absolut Glimmer’in Erdem Akan İmzalı Tanıtım Platformu +90’dan…           Absolut Glimmer’in Erdem Akan İmzalı Tanıtım Platformu +90’dan…